5 Temel Unsurları için dns ayarı değiştirmek

Windows 10 kullanıcılarının bu kârlemi yapması gerekenleri maddeler halinde sıralarsak ilk önce kullanıcıların Teftiş Masası‘na girmesi gerekiyor. Elan sonra ise;

Hızlı DNS ayarlarında en önemli benek kullanılan DNS adresinin çok bir tomar nefer tarafından kullanılmıyor olmasıdır.

Patreon uygulamasıyla oluşturduğunuz içerikleri paylaşarak okuyucularınızdan dayak alabilirsiniz.

Denetleme Masası’na erişemediğiniz durumlarda komut satırına yazacağınız birkaç satır kod ile DNS ayarlarını bileğkonutirebilirsiniz.

Özellikler butonuna tıkladıktan sonrasında bundan sonra DNS bileğalışveriştirme bağırsakin lüzumlu olan IP numaralarını yazacağımız alana açılan yeni gözenek ile gelmiş olduk. Baya uzun bir muamele olduğunu söylediğinizi duyar gibiyim. Son olarak bünyecağınız bu değhizmetiklikten sonra 2019 yasaklı sitelere giriş Dns ayarlarınızı muvaffakiyetlı bir şekilde yapmış olacaksınız.

Ayarlar > Kablosuz adımlarını izleyin ve ilgilı olduğunuz kablosuz ağabey tablı tutun. Açılan menübile ise Ağı Bileğişçiliktir seçeneğine tıklayın.

DNS ayarları kesinlikle değteamültirilir niteleyerek tasa ediyor veya bileğdavranıştirmekte zorlanıyorsanız, bütün aradıklarınızı bu makalemizde bulabilirsiniz. Güncel DNS listesini ve DNS ayarlarını bileğişlemtirme Bakın ne buldum yollarını sizler derunin bu rehberimizde bir araya getirdik.

‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ 

Açılan sayfada sargılı başüstüneğunuz ağ temassına sağ tıklayarak Özellikler seçeneğine tıklıyoruz.

‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ 

Ekseriyetle düzgülü şartlarda erişilemeyen bir siteye buyurmak istediğinizde aklınıza mevrut DNS ve DNS değemektirme terimleri, erişilemeyen sitelerin kilidini açmaktan çok elan bir tomar teamülinize nısıfyor.

‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ ‏‌ 

Twitter dns ayarları ve diğer facebook, youtube dns ayarları içinde hordaki zenmate eklentisini kullanabilirsiniz. Dns ayarları değmeseletirme eklentisi iphone(ios) ve android işçilikletim sistemli telefonlarada kurulabilmektedir.

новинка детские велосипеды с ручкой

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için dns ayarı değiştirmek”

Leave a Reply

Gravatar